Apie Mus

TECHSAUGA – savo veiklą elektroninėje prekyboje pradėjome 2018 m. Prekiaujame garsiausiais pasaulio gamintojų aukštos kokybės, konkurencingais ir novatoriškais produktais.

Savo klientams galime pasiūlyti bene didžiausią vaizdo ir apsaugos sistemų asortimentą, išmaniųjų namų sprendimus. Internetinėje parduotuvėje rasite platų pasirinkimą ir puikias kainas.

Mūsų tikslas – savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės, sertifikuotus ir patikimus produktus. Nuolatos domimės naujovėmis, giliname žinias ir tobulėjame, kad galėtumėme savo klientams pasiūlyti tai, kas šiuo metu rinkoje yra naujausia ir pažangiausia.

KODĖL VERTA RINKTIS BŪTENT MUS?

Kokybė. Mes prekiaujame tik kokybiškais ir sertifikuotais, visame pasaulyje pripažintais vaizdo stebėjimo ir apsaugos sistemų produktais, kita technika už prieinama kainą.

Profesionalumas. Mūsų komanda atsižvelgusi į jūsų individualius poreikius, padės išsirinkti pačią tinkamiausią prekę būtent jums.

Asortimentas. Mes nuolatos papildome savo asortimentą naujausiais produktais, kad pas mus galėtumėte rasti visą, ko jums reikia. 

Aptarnavimas. Ypač daug dėmesio skiriame operatyviam ir kokybiškam savo klientų užsakymų apdorojimui, todėl įsigytas prekes gausite taip greitai kaip tai yra įmanoma.

TECHSAUGA bendradarbiauja su prekių ženklų atstovais Lietuvoje ir užsienio kompanijomis: Hikvision, Dahua Technology, INIM, DSC, Paradox, ID Teck, UAB Trikdis ir kt.