Radiobanginis pultelis Gorkel RNB - 101S
Turime sandėlyje
Šis nuotolinio valdymo pultelis RNB 101 gali buti naudojamas su bet kuriuo GORKE imtuvu. Tinkamai suderinus šį siųstuvą su imtuvu jo veikimo ribos gali siekti iki 1000m. spindulio nuo imtuvo ribose. Kad būtų tinkamai suderintas siųstuvas su imtuvu būtina tą daryti ne toliau, kaip 50% ribose nuo imtuvo. Komplektuojama su antena bei atitinkamai pagal užsakymą su 2, 3, 4, 5, 6 ar 8 iškvietimo mygtukais. 
Radiobanginis pultelis Gorke RNB-101
Turime sandėlyje
Šis nuotolinio valdymo pultelis RNB 101 gali buti naudojamas su bet kuriuo GORKE imtuvu. Tinkamai suderinus šį siųstuvą su imtuvu jo veikimo ribos gali siekti iki 1000m. spindulio nuo imtuvo ribose. Kad būtų tinkamai suderintas siųstuvas su imtuvu būtina tą daryti ne toliau, kaip 50% ribose nuo imtuvo. (Pastaba: šis pultelis su naudojama baterija gali atlaikyti iki 20000 tipinių transliacijų)
Radiobanginis imtuvas Gorke OPC-KO2
Turime sandėlyje
Imtuvas OPC-K02 gali susirišti su bet kuriuo GORKE radiobanginiu pulteliu. Veikimo ribos su šiuo radiobanginiu imtuvu priklauso nuo pultelio modelio. Jis gali būti atitinkamai nuo 200 iki 1000 metrų. Atstumų priklausomybė nuo pultelio modelio pavaizduota techninėje informacijoje.
Radiobanginis imtuvas Gorke OPC-KO1
Neturime sandėlyje. Teirautis
Imtuvas OPC-K01 gali susirišti su bet kuriuo GORKE radiobanginiu pulteliu. Veikimo ribos su šiuo radiobanginiu imtuvu priklauso nuo pultelio modelio. Jis gali būti atitinkamai nuo 200 iki 1000 metrų. Atstumų priklausomybė nuo pultelio modelio pavaizduota techninėje informacijoje.
Radiobanginis komplektas Gorke RSU-K02/2
Turime sandėlyje
Naudojimo sritys: apsaugos sistemose kaip dalis, kuri kontroliuoja kitų sistemų įrenginių darbą, pvz. sensorius, blokavimo zonas, detektorius ar gali tarnaut kaip pavojaus mygtukas. Imtuvas gali būti naudojamas nuotolinei šių įrenginių kontrolei: vartų, barjerų, elektromagnetinių spynų, šviesų ir t.t.Klasė C 100 m aprėpties zonaDviejų kanalųRinkinys susideda iš: RSU-K01 imtuvo ir dviejų PUK-102 nuotolinių pultelių
PIR Detektorius Optex RX-Core-ST
Turime sandėlyje
RX-CORE ST  judesio detektoriuje yra naudojama “Quad” technologija.Detektoriai, veikiantys pagal šią technologiją, suskaido matomą plotą į atskiras zonas.Tam, kad detektorius suveiktų žmogaus judesio atveju, reikia nustatyti kiek zonų turi būti kertama.Taip galima reguliuoti detektoriaus jautrumą ir sumažinti klaidingų suveikimų atvejus.