Atsiskaitymo būdai

Mokėjimas bankiniu pavedimu

Galite apmokėti iš bet kurio Lietuvos arba užsienio banko (įnešant grynus pinigus arba darant pervedimą iš sąskaitos); jums bus pateikti duomenys, pagal kuriuos turėsite atlikti bankinį pavedimą nurodytai sumai mokėjimo paskirtyje nurodykite Jūsų užsakymo numerį.

Elektroninė bankininkystė (Mokėkite greitai ir patogiai)

Pasirinkite banką mokėjimui (Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Medicinos, Šiaulių bankas, Paysera, Revolut) suveskite duomenis mokėjimo autentifikavimui ir patvirtinkite. Šis apmokėjimo už prekes būdas yra patogus, nes mokėjimas vykta neišeinant iš el.parduotuvės. Dėka naujos Lietuvos banko patvirtintos technologijos “Mokėjimo inicijavimas” tai yra vienas saugiausių būdų, nes paremtas Jūsų elektroninės bankininkystės prisijungimu. Informacija, kuri naudojama jungiantis prie el. bankininkystės (kliento atpažinimo kodas, slaptažodis) yra šifruojama ir nėra saugoma.

Atkreipiame dėmesį, jog kiekvienas iš paminėtų bankų pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą naudojant elektroninę bankininkystę.

Mokėjimo kortelė 

Atsiskaitykite internetu MasterCard, Maestro, Visa, Visa electron mokėjimo kortelėmis.

SVARBU! Atsiskaitymai kortele vykdomi tik jei Jūsų kortelę išdavęs bankas dalyvauja saugių atsiskaitymų internetu programose (MasterCard SecureCode arba Verified by Visa). Suvedus kortelės duomenis Jūs galite būti nukreiptas į Jūsų kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui, kuris reikalingas Jūsų tapatybės patvirtinimui.  Jei mokėjimas nebus patvirtintas, prašome kreiptis į Jūsų kortelę išdavusį banką arba pasirinkti kitą mokėjimo būdą. 

Mokėjimų surinkimą vykdome per Lietuvos Banko licenciją piniginių įmokų surinkimui turinčią ir pagal Lietuvos Respublikos įstatymus veikiančią Paysera LT ir Montonio Finance mokėjimų inicijavimo sistemas.